SimCity Deluxe

SimCity Deluxe (Nokia Series 40) 1.0.0

Powróć do budowania miasta w SimCity Deluxe

SimCity Deluxe to powrót do korzeni tej kultowej serii. Zostań burmistrzem swojego miasta na urządzeniu mobilnym.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zachowuje oryginalną koncepcję gry
  • Prosta i przyjemna

Wady

  • Czasami się zawiesza
  • Nieporęczny interfejs

Dobry
7

SimCity Deluxe to powrót do korzeni tej kultowej serii. Zostań burmistrzem swojego miasta na urządzeniu mobilnym.

Niech mieszkańcy będą szczęśliwi

Zbuduj miasto w SimCity Deluxe, stawiając budynki mieszkalne, przemysłowe i handlowe. Dodaj szkoły, szpitale i obiekty bezpieczeństwa oraz sfery kulturalne. Następnie postaraj się utrzymać swoich obywateli w dobrym nastroju przez odpowiednie zarządzanie miastem. Możemy zmieniać stawki podatku, aby zarobić więcej pieniędzy i dopiąć budżet. Możemy też ustawić szybkość gry i wreszcie też nieco się pobawić z naszym miastem, sprowadzając na nie klęski żywiołowe. Czasem też dostajemy dodatkowe zadania, jak budowa lotniska, stadionu czy szkoły wyższej.

Niełatwe sterowanie

W SimCity Deluxe ciężko jest zbudować obiekty dokładnie tam, gdzie chcemy. Budowanie drogi jest szczególnie trudne, ponieważ musimy kłaść każdy kawałek pojedynczo. W dodatku gra od czasu do czasu się zawiesza.

Na początku gry znajdziemy samouczek, ale rozgrywka nie jest skomplikowana. Choć liczba opcji w menu SimCity Deluxe może przyprawić o zawrót głowy.

Zmień małe miasteczko w metropolię

Grafiki w tej wersji SimCity są bardzo proste i zabrakło miejsca na detale. Ale jeśli graliście w wersje na komputery lub konsole, to bez problemu rozpoznacie poszczególne elementy rozgrywki. Im lepiej rozwijamy nasze miasto, tym jego wygląd jest bardziej imponujący. Szczególnie gdy budynki komercyjne zamieniają się w ogromne korporacje, a budynki mieszkalne w wieżowce. Również klęski żywiołowe wyglądają spektakularnie.

Rozrywka dla budowniczych

SimCity Deluxe nie jest z pewnością najbardziej zaawansowaną wersją gry, ale to dobre rozwiązanie kieszonkowe. To ciekawa opcja dla fanów serii, którzy chcą zagrać w każdej chwili i zbudować swoje wielkie miasto.

SimCity Deluxe

Download

SimCity Deluxe (Nokia Series 40) 1.0.0

Opinie użytkowników o SimCity Deluxe